HakkımızdaPastacılıkta yıllardır biriktirdiğimiz deneyimimizle sonunda hayatın tadını şeker hamurunda,  fırından yeni çıkmış kurabiyelerin mis kokusunda, pastalarımızı alan çocukların gözlerindeki ışıltıda yakaladık.

Hansel & Gretel'i kişiye özel, en ince ayrıntısına kadar özenle düşünülüp tasarlanmış benzersiz ve tamamı birbirinden farklı pastalar yapma düşüyle masallardan ilham alarak yarattık.

Derdimiz sadece herhangi bir ana tat katmak değil, o anı ölümsüzleştirecek fikirler üretmek üzerine gelişti ve profesyonellikle birleşen dokunuşlarla bugüne kadar yüzlerce özel pasta tasarımı yarattık.En kaliteli malzeme ve en iyi işçilik kurallarını kendimize prensip edinerek bir çok müşterimizin belirttiği gibi "yemeye kıyamayacağınız" işler çıkarttık.


Sitemizi ziyaret ederken lütfen gördüklerinizin sadece bir başlangıç olduğunu her pastanın sizin hikayenizle size özel olarak tasarlanacağını unutmayın.

Hansel & Gretel Facebook grubuna katılarak son gelişmelerden ve bizlerle ilgili yorumlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Share |
Yorumlar