Web sitemizde görmüş olduğunuz ürünlerin tümü özel sipariş üzerine hazırlanmakta, atölyemizde her gün belirli bir adette sipariş kabul edilmektedir. Bu yüzden doğumgünü ve kutlama pastalarında özellikle hafta sonu gerçekleşecek kutlamalar için , teslimat tarihinden bir hafta (7 gün) önceye kadar sipariş alınmaktadır.  Tarihi belirlenen kutlamalarınız için erken tarihlerde ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Düğün pastaları içinse sezon yoğunluğu sebebiyle en geç düğün tarihinizden 1 ay önce rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir.

Parti organizasyonlarında fiyatlandırma paket içerisinde seçilen ürün çeşitliliği ve adede göre farklılık göstermektedir. Size özel tasarlanacak bir parti teması için en geç 1 ay önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Ürün fiyatlarımız belirlenirken işçilik ve kullanılan dekorasyon teknikleri gözönünde bulundurulmaktadır. Pastalarımız için belirtilen minimum porsiyon adedi ve tercih edilmesi önerilen iç malzemeler, modellerin olası deformasyonundan kaçınmak ve ideal görselliği muhafaza ederek size ulaşmasını sağlamak amacıyla her model için özel olarak belirlenmiştir. Bazı modellerde talebiniz doğrultusunda porsiyon adedi arttırılabilmekte ya da artışın uygun olmadığı hallerde talebinize uygun alternatif bir tasarım sunulabilmektedir.

Web sitemizde yer alan görseller , bugüne kadar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tarafımızdan hazırlanmış modellerdir. Renkler, dekorlar ve figürler sizin isteğiniz doğrultusunda değiştirilebilmekte ya da istediğiniz temada alternatif bir model tasarlanabilmektedir. İşçilik ve dekorasyon tekniklerindeki olası değişiklikler belirtilen fiyatlara artış/indirim olarak yansıtılabilir.

Ön sipariş formunu kullanarak ileri tarihli rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzun teyidi ve sipariş detayları görüşülmek üzere danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

İlginize teşekkür ederiz.

Hansel & Gretel Butik Pasta Tasarımı